KONST / Litografier / Litografiska blad 16657296
nr 1665 7296
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Litografiska blad, 6 st, "Derriere le Miroir", Bladets mått: 38x55,5, yttermått inklusive ram: 46x64 cm. Ej signerad
Kondition: vikveck på mitten av bladen
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:47:14
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr